گرفتن وام با جسد ضامن

روز سه شنبه اریکا دسوزا ویرا نونس به همراه عمویش راهی بانکی در ریودوژانیرو شد تا وام بگیرد. قرار بود عمویش به عنوان ضامن در بانک حضور یافته و چند سند را امضاء کند. ویرا به سراغ عموی ۶۵ساله‌اش رفت تا همراه او به بانک برود اما قبل از اینکه از خانه خارج شوند، متوجه شد که عمویش جانش را از دست داده است.
زن جوان اما برای اینکه بتواند وام را بگیرد، تصمیم گرفت که عمویش را به بانک ببرد و با صحنه سازی کارمند بانک را فریب دهد.
اریکا با خونسردی جسد عمویش را داخل ویلچر گذاشت و در حالیکه وانمود می‌کرد او زنده است به بانک و نزد باجه مورد نظر رفت و ازکارمند بانک خواست تا فرم درخواست وام را به او بدهد. او با دستش سر عمویش را بالا نگه داشت و به او گفت که باید سندی را امضا کند.
این اقدام از چشم کارمند بانک دور نماند و به زن جوان مشکوک شد و گفت: «به نظر می‌رسد حال این آقا خوب نیست و فکر نمی‌کنم این کار قانونی باشد.». کارمند بانک در ادامه به عموی اریکا گفت که اگر حالتان خوب نیست، باید به بیمارستان بروید اما هیچ واکنشی دریافت نکرد.

گرفتن وام با جسد ضامن
اریکا بدون توجه به کارمند بانک خودکار را در بین انگشتان عمویش قرار داد و از او خواست تا سندهای بانکی را امضا کند.
کارمند بانک اما ماجرا را به مسئولان بانک اطلاع داد و آنها نیز پلیس را خبر کردند. با حضور پلیس در بانک معلوم شد که پیرمرد قبل از نشستن در ویلچر از دنیا رفته بود. در بررسی از دوربین‌های نظارتی هم مشخص شد که اریکا مرد را طوری روی ویلچر نشانده که مشخص نشود، از دنیا رفته است و در برخورد با او طوری رفتار می‌کرد که او زنده است و جواب می‌دهد.
نتایج آزمایشات پس از مرگ برای تعیین علت اصلی مرگ عموی ۶۵ساله هنوز اعلام نشده است.
فابیو لوئیز، رئیس پلیس ریودوژانیرو گفت: تحقیقات برای شناسایی سایر اعضای خانواده و بررسی اینکه مرد ۶۵ساله تا چه زمانی زنده بود ادامه دارد.
اریکا که مدعی است عمویش بر اثر مرگ طبیعی از دنیا رفته، در حال حاضر در زندان به سر می‌برد و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

اخبار مرتبط
نظر دهید