چهره حیرت زده امیر تتلو در بازداشت از نمایی جدید!

عکسی از امیر تتلو منتشر شد که چهره متعجبش بعد تحویل به پلیس ترکیه کاملا واضح است. ظاهرا این عکس در منطقه بازرگان در بخش ترکیه است.عکسی خاص از چهره متعجب امیر تتلو در هنگامی که تحویل مرزبانی ترکیه است منتشر شد.پیشت عکسی شبیه از زاویه ای دیگر منتشر شده بود. با شات بسته منتشر شده بود.

پیش از آن هم عکسی سفید و سیاه از او در ایران منتشر شده بود.شاکیان خصوصی از امیر تتلو شکایت‌های متعددی در دستگاه قضایی ثبت کرده‌اند

یکی از مهم‌ترین اقدامات تتلو گسترش فساد و فحشا و فراخوان برای حضور نوجوانان زیر ۱۸ سال در محل زندگی‌اش در استانبول بود.حالا این سوال مطرح است که آیا حکم اعدام در انتظار این خواننده شیطانی است؟

 

محمد مهاجری، وکیل پایه یک دادگستری گفت: جرم‌هایی که تتلو در ترکیه مرتکب شده است در ایران قابل پیگیری است و نیاز به شاکی خصوصی ندارد.وی ادامه داد: تتلو طیف وسیعی از پرونده‌ها را با عناوین مختلف دارد که می‌تواند مجازات آن اعدام باشد.

 

مهاجری عنوان کرد: از نوع ظاهر، رفتارها و موسیقی‌های امیر تتلو میتوانیم بگوییم که او نیاز دارد به لحاظ روانشناسی بررسی شود، اما دلیلی بر تبرئه وی نمی‌شود.وجود هر مشکل روانی به معنای مجنون بودن فرد نیست.

اخبار مرتبط
نظر 1
  1. Karma می گوید

    بتخمم حقشه

نظر دهید