پخش مصاحبه این خانم بازیگر درباره آزار جنسی باعث مرگش شد!+ عکس

یک بازیگر معروف فرانسوی بعد پخش مصاحبه اش درباره آزار جنسی که دیده بود خودش را غرق کرد.امانوئل دِبِوِر، بازیگر فرانسوی که سال ۲۰۱۹ ژرار دِپاردیو را به آزار جنسی در فیلم دانتون در سال ۱۹۸۲ متهم کرده بود، پس‌از اینکه مصاحبهٔ او و چند زن دیگر درباره اتهام‌های جنسیِ دپاردیو از تلویزیون فرانسه پخش شد، خود را در رود سِن پاریس غرق کرد.

تاکنون چند زن علیه دپاردیو اتهام آزار جنسی وارد کرده‌اند که پرونده برخی از آنان در حال بررسی است و مستندی با همین موضوع تهیه و به تازگی از تلویزیون فرانسه پخش شده است.

خواهر امانوئل پیشتر گفته بود که امانوئل روز هفتم دسامبر درگذشته روزی که مستندی علیه دوپاردیو در تلویزیون فرانسه پخش شد. در سال‌های ۱۹۸۰ امانوئل بازیگری نوچهره بود که مقابل دوربین آندره وایدا؛ در نقش همسر جوان ژرژ دانتون،رهبر شورشیان(با بازی دوپاردیو) در فیلم «دانتون» رفت. او سال ۱۹۸۳ نقش دختری کم‌توان را در فیلمی از ژان کلود بریسو به نام «یک بازی وحشیانه» ایفا کرد.

امانوئل در صفحه فیسبوک خود در سال ۲۰۱۹ دوپاردیو را به آزار جنسی متهم کرد. اتهامات او همراه به یکسری اتهامات دیگر در مستندی به نام ژرار دوپاردیو:سقوط غول در تلویزیون فرانسه و شبکه فرانس دو هفتم دسامبر پخش شد. علاوه بر امانوئل زنان دیگری اتهاماتی علیه دوپاردیو مطرح کردند.

اخبار مرتبط
نظر دهید