وام فوری رئیسی با اقساط ماهی 1 میلیون تومان

شرایط جدید دریافت وام مسکن فرزند سوم اعلام شد، تا امروز کسی که سابقه استفاده از امکانات یا زمین دولتی را در بخش مسکن داشته، جزو متقاضیان واجد شرایط تسهیلات مسکن فرزند سوم قرار نمی‌گرفت که حالا با ابلاغیه جدید بانک مرکزی این شرط حذف شده است.

وام مسکن فرزند سوم که یک نوع تسهیلات قرض‌الحسنه است امسال به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده و متقاضی آن با احتساب دوره بازپرداخت ۲۰ ساله، ماهی کمتر از یک میلیون قسط می‌دهد. البته شرایط دریافت وام مسکن فرزند سوم هنوز به‌شکلی است که اگر متقاضی درحال حاضر تسهیلات تسویه‌نشده‌ای در بخش مسکن دارد یا ملکی به‌اسم آن ثبت شده، از جمع متقاضیان واجد شرایط خط می‌خورد.

نحوه دریافت وام مسکن فرزند سوم
ثبت‌نام وام مسکن فرزند سوم با مارجعه حضوری متقاضی به بانک آغاز می‌شود. طبق دستورالعمل بانک مرکزی متقاضی وام مسکن فرزند سوم در قدم اول باید سراغ یکی از بانک‌های مسکن، کشاورزی، توسعه تعاون، صادرات، تجارت و پست بانک رود و دریافت وام مسکن فرزند سوم نیازمند به ثبت‌نام در هیچ سامانه‌ای نیست.

 وام فوری رئیسی با اقساط فقط ماهی 1 میلیون تومان

 

ثبت‌نام وام مسکن فرزند سوم در بانک‌ها نیازمند برخی اسناد هویتی است. اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه والدین و اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه فرزند سوم به بعد، همه آن چیزی که ارائه آن موقع مراجعه به بانک الزامی است و اگر اعتبار متقاضی وام مسکن فرزند سوم کافی نباشد، داشتن سفته کفایت می‌کند. از این جا به بعد پروسه پایش و راستی‌آزمایی بانک‌ها شروع می‌شود. آنطور که بانک مرکزی می‌گوید بانک‌ها متقاضیانی که تسهلات فعال یا ملکی به‌نام خود دارند، از بین متقاضیان حذف می‌شوند.

با یک کلیک 200 میلیون وام فوری دولتی بگیرید

این بسته در قالب چهار طرح متناسب با میانگین موجودی حساب مشتریان، نوع تسهیلات درخواستی، میزان نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت منعطف ارائه می‌شود.
خبرنگار شکیبا بقال زاده: این بسته در قالب چهار طرح متناسب با میانگین موجودی حساب مشتریان، نوع تسهیلات درخواستی، میزان نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت منعطف ارائه می‌شود.

 وام فوری رئیسی با اقساط فقط ماهی 1 میلیون تومان

اخبار مرتبط
نظر 1
  1. فرشاد می گوید

    سلام ما که دو فرزندم اون هم دختر که بزرگ شدنه جهیزیه میخانه تو ای وضعیت تکلیفمون چیه پنجاه سالمون هم هست برامون زشته تو این شرایط هم بریم دنبال فرزند سوم بیماری ام اس هم ی طرف شما بگید تکلیف چیه

نظر دهید