هادی چوپان با این اتفاق مهم بازهم خبرساز شد +عکس

قهرمان ایرانی مستر المپیا ۲۰۲۲ برای اولین بار در مسابقات آرنولد کلاسیک شرکت می‌کند.مسابقات آرلوند کلاسیک از سوی کمپانی NPC روز ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ آغاز می‌شود و برای نخستین بار در تاریخ، قهرمان ایرانی مستر المپیا نیز یکی از شرکت‌کنندگان در این رویداد خواهد بود. او قرار است همراه با دیگر چهره‌های برجسته پرورش اندام جهان به روی استیج برود.

هادی چوپان سال ۲۰۲۲ به اولین ایرانی و دومین آسیایی تاریخ تبدیل شد که برنده جایزه ساندو از معتبرترین رویداد حرفه‌ای پرورش اندام جهان می‌شود.

بسیاری او را شانس نخست قهرمانی و تکرار عنوان سال گذشته در مستر المپیا می‌دانستند، اما او در نهایت رقابت را به درک لانسفورد واگذار کرد و روی سکوی دوم ایستاد.

آرنولد کلاسیک یا IFBB به جشنواره ورزشی آرنولد شوارتزنگر شهرت دارد و ۳۴ سال از شکل‌گیری آن می‌گذرد. در این مسابقات که جزو مهمترین و معتبرترین رویداد‌های بدنسازی به شمار می‌رود، سامسون دائودا نفر سوم مسترالمپیا ۲۰۲۳، اندرو جکد، رافایل براندائو، اکیم ویلیامز، جاستین رودریگز، مارسلو دی انجلیس، روبیل ماسکورا، جیمز هالینگز هد، محمد شعبان، آنتوان وایلانت و جاناتان دلاروسا هم حضور خواهند داشت.

اخبار مرتبط
نظر دهید