ماجرای مشکوک بستری شدن رپر ایرانی در بیمارستان

دکتر سروش ولی‌زاده با نام هنریِ «هیپ‌هاپولوژیست» و ملقب به «دکتر رپ‌فارسی»، یکی از پُر استریم‌ترین رپ‌کن‌های ایرانی‌ست؛ چهره‌ای جنجالی که ظرف سال‌های اخیر مخاطبان جوان زیادی را با خود همراه کرده است.

انتشار اخبار و تصاویری ناراحت‌کننده درباره‌ی بستری شدن «هیپ‌هاپولوژیست» در بخش مراقبت‌های ویژه -icu- شوک بزرگی به جامعه‌ی رپ‌فارسی وارد کرد. بسیاری از مخاطبان در حالی که به ابراز همدردی می‌پردازند، با ابهامات و شایعات زیادی هم دست و پنجه نرم می‌کنند. در خلاءِ اطلاع‌رسانی توسط کادر درمان و نیز اطرافیان هیپ‌هاپولوژیست، اغلب گمانه‌زنی‌ها حول احتمال خودکشی‌ یا اوردوز در اثر سوءمصرف مخدر شکل گرفت. در این میان اشکان کاگان -پرودوسر و عضو شاخص لِیبل بِلاد- با انتشار لینکِ ترکِ‌ «نباید» از هیپ‌هاپولوژیست در کانال تلگرامش، به احتمال «اوردوز» دامن زد. «من شدم همون چیزیو که نباید / چون مصرف می‌کردم همون چیزیو که نباید».

سروش ولی‌زاده، دارای مدرک دکترای حرفه‌ای پزشکی و عضو سازمان نظام پزشکی کشور است. او در مقام رپ‌کن اگرچه به وفور درباره‌ی مصرف مواد مخدر تولید محتوا انجام داده اما به شکلی متناقض در ویدئوهایی که در مقام پزشک منتشر کرده، درباره‌ی مصرف الکل و دراگ به مخاطبانش هشدار داده بود.

 

به گفته برخی نزدیکان این خواننده رپ، او قرار است امروز از بیمارستان مرخص شود و شرایط اش رو به بهبود است.

 

اخبار مرتبط
نظر دهید