قیمت کنسرت علیرضا قربانی که برق از سرتان می‌پراند

تور دی ماه کنسرت علیرضا قربانی، خواننده سنتی، قرار است از پنج شنبه ۷ دی آغاز شود و تا تاریخ ۱۸ دی در ۲۰ سانس ادامه خواهد داشت. بلیت فروشی این کنسرت از ساعت ۲۲ چهارشنبه ۲۹ آذرماه آغاز شد، اما در همان دقایق و ساعات ابتدایی سایت فروش دچار مشکل شد.مدتی است وجود دلالان در بازار خرید و فروش بلیت های کنسرت باعث شده است تا علاقه مندان به این هنر برای خرید و بلیت دچار مشکل و دردسر شوند. تور دی ماه کنسرت علیرضا قربانی، خواننده سنتی، قرار است از پنج شنبه ۷ دی آغاز شود و تا تاریخ ۱۸ دی در ۲۰ سانس ادامه خواهد داشت.

بلیت فروشی این کنسرت از ساعت ۲۲ چهارشنبه ۲۹ آذرماه آغاز شد اما در همان دقایق و ساعات ابتدایی سایت فروش دچار مشکل شد. علیرضا قربانی بعد از بروز این اختلال، از متقاضیانی که موفق به خرید بلیت نشده بودند عذرخواهی کرد و برنامه اینترنتی دیگری برای خرید بلیت معرفی کرد اما این موضوع به اینجا ختم نشد و بسیاری از متقاضیان از شیوه بلیت فروشی و پشتیبانی سایت ناراضی بودند و به انتقاد از سبک بلیت فروشی پرداختند.

نکته قابل‌توجه این ماجرا، فروش بلیت‌های این کنسرت در سایت‌های مختلف اینترنتی به قیمت‌های بسیار بالاتر از حد معقول است. قیمت پایه بلیت‌های این کنسرت حداقل ۳۹۵ و حداکثر ۷۹۵ هزارتومان بود، اما در بازار سیاه تا ۷ میلیون تومان هم به فروش می‌رسد!

اخبار مرتبط
نظر دهید