عکس/ نازنین بیاتی خودش را شبیه به زن بدجنس «کروئلا» کرد!

با انتشار اولین تصویر از نازنین بیاتی در فیلم «لاک‌پشت» به کارگردانی بهمن کامیار از گریم متفاوت این بازیگر رونمایی شد.در تصویر منتشر شده از نازنین بیاتی او را با گریم شخصیت زن بدجنس فیلم «کروئلا» می‌بینیم. علاوه بر اینکه موهایش هم‌رنگ کروئلاست مشابه او سرش را از ماشین بیرون آورده و به شیوه او سیگار به دست گرفته است.

«لاک‌پشت» به‌عنوان سومین فیلم بلند سینمایی بهمن کامیار در مقام کارگردان پس از فیلم‌های «مرداد» و «در وجه حامل»، ساخته شده و طبق تعری، یک درام روانشناسانه است که فضایی متفاوت دارد.

اولین تصویری که از این فیلم منتشر شده، نازنین بیاتی را در قامت کاراکتر کروئلا نشان می‌دهد؛ شخصیت رمان و کارتون «صدو یک سگ خالدار» که توسط نویسنده این رمان، دودی اسمیت در سال ۱۹۵۶ خلق شده.

کروئلا زن بدجنس و شیطان‌صفتی است که به شدت به پالتوی پوست علاقه دارد و به زیر دستانش دستور می‌دهد تا توله‌ها را بدزدند و پوستشان را نزد او ببرند.

سال ۲۰۲۱ بر پایه این شخصیت، فیلم «کروئلا» به کارگردانی کریگ گیلسپی ساخته شد که اما استون با همین گریم نقش کروئلا دویل را بازی کرد.او در این فیلم نقش طراح مدل و لباس جاه‌طلبی را بازی می‌کرد که رفته رفته به یک جنایتکار مشهور و خطرناک تبدیل می‌شد.

 

با توجه به اینکه با اثری روانشناسانه مواجه هستیم به احتمال زیاد، تمرکز روی تغییر کاراکتر نازنین بیاتی و تبدیل شدن او به چنین شخصیتی خواهد بود.  البته هنوز خلاصه داستانی از این فیلم منتشر نشده است.

همین اواخر تصویر متفاوتی هم از فرهاد اصلانی درنمایی از این فیلم منتشر شده بود. درحال حاضر مراحل پس از تولید فیلم «لاک‌پشت» درحال انجام است و ساخت موسیقی آن توسط حامد ثابت به پایان رسیده است.

اخبار مرتبط
نظر دهید