سر و وضع باورنکردنی خانه وحشت امیر تتلو بعد از بازداشت او+تصاویر

عکس هایی از خانه وحشت امیر تتلو در نبود او منتشر شده که آرامش خاصی در آنجا بر پا است.عکس هایی بسیار متفاوت از خانه وحشت امیر تتلو خواننده پر حاشیه ای که این روزها در زندان به سر می برد سراسر از آرامش منتشر شد.

خوشبینی عجیب خواهر تتلو به آزادی پسرش

این روزها که رسانه ها در حال بررسی حقوقی حکم امیر تتلو هستند، مادر و خواهر وی بسیار خوشبین هستند و صرفا از انرژی مثبت می گویند!نسیم مقصودلو، که بارها از خوشبینی برای آینده تتلو گفته امروز پنجشنبه 23 آذر در یک استوری عجیب مدعی شد به امید برگزاری کنسرت تتلو است.

استوری-نسیم

این در حالی است که با وجود اتهامات وارده خیلی بعید است که وی حکم سبکی دریافت کند.یک وکیل در مصاحبه با خبرگزاری دانشجو از احتمال مجازات سنگین برای وی گفته است و او چند روز پیش از آذربایجان به تهران منتقل شد.

مخالفان او مثل سحر قریشی به مجازات او امیدوارند و طرفدارانش که تتلیتی نامیده می شوند درخواست بخشیدن او را دارند.هنوز مشخص نیست سرنوشت امیر تتلو، این خواننده همیشه پرحاشیه چه خواهد شد. شایعات زیاد است.

اخبار مرتبط
2 نظرات
  1. سعید می گوید

    خر

  2. ALI می گوید

    ای …تو اول اخرش میگن چقدر دختر بدبخت کرد و تو خونه وحشتش به دخترا تجاوز کرده و کتکشون میزده و زندان برا دخترا ساخته بوده حالا اگه دخترا هم داده باشه دست دختر قاچاق کن به کشورای دیگه خدا داند اینجور ادما مرگ کمشونه بس که بی غیرت ان

نظر دهید