دعوای دوروبری ها بر سر وسایل خانه و درآمد یوتیوب تتلو!

ظاهرا بعد از بازگشت تتلو از ترکیه بین دوستان او بر سر وسایل ویلایش اختلافاتی به وجود آمده است و درگیری ادامه دارداکنون چند روز از بازگشت امیر تتلو به ایران و بازداشتش می گذرد و برخی دوستان نزدیک او با یکدیگر دچار اختلاف شدند.

ظاهرا او چند همخانه ای داشته که در ویدئوها مشخص است اما حالا بر سر درآمد یوتیوب و وسایل خانه اختلافاتی پیش آمده است.سعید گنجی، از نزدیکان تتلو در یک استوری گفت برخی به دنبال برداشتن وسایل خانه تتلو هستند و او اجازه نمی دهد غیر از خانواده تتلو کسی به آنها نزدیک شوداز آنجایی که ادعای این فرد مشخص نیست وقت صبح نام کسانی که او اسم برده است را اینجا آورده نمی شود.

 

سعید گنجی گفته است: امروز حتما پیگیری می‌کنم که پول یوتیوب امیر کجا میره و … !! آمارشو در میارم اطلاع میدم!

همه چیز تحت کنترله و وقتی صاحبش برگشت همه چیز باید شفاف باشه!  کسایی که دارن یواشکی کاری می‌کنن که برن خونه امیرخان و وسیله بردارن بدونن که تا زمانی امیر از بازداشت نیومده و خودش نگفته کسی حق نداره وارد اون خونه بشه!

اون خونه شیش دنگ چشم روشه و حواسمون هست! تو اونجا هر وسیله و هر چیزی که هست باید طبق صحبت های خود امیر باشه و به خانوادش تحویل داده بشه با تایید امیر!پس خواستم اینجا یه یاداوری کنم که بدونید اگر ما حواسمون جای دیگس اونورم حواسمون هست! زیر آبی نرید

اخبار مرتبط
نظر دهید