جزئیات تازه‌ از قتل‌‌عام هولناک یک خانواده در آبادان

اعضای یک خانواده شناخته شده در آبادان هدف گلوله مرگبار قرار گرفتند و عامل این قتل عام از صحنه جرم گریخت.ساعت یازده شب ولادت فاطمه زهرا (روز مادر) به قتل رسیدن اعضا یک خانواده در محله ذوالفقاری آبادان منجر به ایجاد رعب و وحشت برای مردم شد.۳ تن از اعضا این خانواده که از این مهلکه جان سالم به در برده بودند با نیرو انتظامی تماس گرفته و اتفاق تلخی که برای اعضا خانوادیشان رخ داده بود را گزارش دادند.

 

ماموران در محل حادثه حاضر شدند و زمانیکه وارد خانه شدند با جسد ۴ زن و مرد و بچه و ۲ نفر دیگر که با مرگ دست و پنجه نرم می‌کردند روبرو شدند.

 

تیم پلیسی با بررسی و تحقیقات پلیسی پی بردند مرد جوان که صاحب رستورانی در منطقه امیریه آبادان بوده است از چندی قبل با شریک خود برسر مالکیت این رستوران به مشکل برخورد کرده است و در دادگاهی که روز قبل برگزار شده بود حق به مرد جوان داده شد و این موضوع منجر به خشم و کینه شریک او شده است.شریک این مرد بعد از دادگاه دست به تهدیدهای خشونت بار زده و همین کافی بود تا انگشت اتهام به سمت شریک صاحب رستوران برود و در ادامه ماموران به سراغ این مرد می‌روند که متوجه می‌شود این مرد پس از جنایت گریخته است.

 

در این تیراندازی خونین ۴ تن از جمله مادر زن و پدر زن مرد آبادانی، پسر نوجوان او و خواهر زنش جان خود را از دست داده اند و صاحب رستوران و همسرش که هدف گلوله قرار گرفته بودند برای درمان به بیمارستان منتقل شده اند.

 

لازم به ذکر است در صحنه تیراندازی ۲ کودک دیگر خواهر زن و یکی دیگر از برادرهای زن این مرد حضور داشتند که با دیدن مرد مسلح به یکی از اتاق‌ها رفته و خود را پنهان کرده بودند که در این تیراندازی‌های مرگبار زنده ماندند.

اخبار مرتبط
نظر دهید