تصادف شدیدی که خیابان را پُر از پول کرد!

در استان هبی واقع در شمال چین، گروهی از مسافران برای جمع آوری اسکناس‌هایی که در نتیجه تصادف در بزرگراه پراکنده شده بودند، توقف کردند.

گروهی از مسافران به جمع آوری اسکناس‌های پراکنده در بزرگراه پس از تصادف یک راننده با خودرویی دیگر در شمال چین کمک کردندبسیاری از مردم ممکن است وقتی به پول نقد برسند، در یک معضل «گرفتن یا نگرفتن» قرار بگیرند.

در استان هبی واقع در شمال چین، گروهی از مسافران برای جمع آوری اسکناس‌هایی که در نتیجه تصادف در بزرگراه پراکنده شده بودند، توقف کردند. آن‌ها در نهایت پول را به صاحب واقعی آن بازگرداندند که قصد داشت آن‌ها را به کارمندانش بدهد.

فیلمی که از این حادثه در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، یک ماشین سیاه رنگ را نشان می‌دهد که پس از تصادف شدید با یک کامیون شهرداری در بزرگراه چندین بار غلت زده و در طرف دیگر بزرگراه متوقف می‌شو.

 

در این حادثه شیشه سمت چپ خودرو آسیب دید و مقادیر زیادی پول نقد از داخل خودرو در سرتاسر بزرگراه پراکنده شد. آقای لی و همچنین ۱۲ مسافر دیگر در خودروی ون که او رانندگی می‌کرد، شاهد این حادثه بودند.

لی با بازگو کردن این حادثه، گفت که واکنش فوری او متوقف کردن خودرو برای کمک به افراد درگیر در تصادف بود.

در همین حال، برخی از مسافران به جمع آوری پول نقد پراکنده در سرتاسر بزرگراه کمک کردند.

پس از جمع آوری اسکناس‌های ۱۰۰ یوانی، گروه آن‌ها را به راننده تحویل دادند. آقای لی تخمین زد که پول نقد در مجموع حدود چند صد هزار یا چند میلیون یوان است.

اخبار مرتبط
نظر دهید