بازتاب برد ایران در رسانه‌های اروپایی

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-06-16 09:10:29Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

رسانه های ورزشی اروپایی به پیروزی ایران برابر فلسطین در جام ملت های آسیا پرداختند که در آن نیمکت نشینی سردار آزمون و سکوت ملی پوشان به خاطر غزه فراموش نشد.

تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا شامگاه یکشنبه در ورزشگاه «اجوکیشن سیتی» قطر به مصاف فلسطین رفت و با نتیجه ۴ بر یک موفق شد به برتری برسد.

پس از این مسابقه رسانه‌های غیرایرانی به این برد تیم ملی واکنش نشان دادند.

پایگاه خبری «dailysports» نوشت: پیروزی ایران برابر فلسطین غافلگیرکننده نبود. بازیکنان ایران در این مسابقه با به ثمر رساندن ۳ گل قبل از دقیقه ۳۸ وضعیت خوب خود را به رخ کشیدند.

پایگاه خبری «gulf-times» نوشت: فلسطین در این دیدار فقط ۶۴ ثانیه دروازه خود را بسته نگه داشت اما این مسابقه چیزی فراتر از فوتبال بود و پیش از شروع بازی، بازیکنان و هواداران در ورزشگاه «اجوکیشن سیتی» به احترام مردم فلسطین یک دقیقه سکوت کردند.

 

بازتاب برد ایران در رسانه‌های اروپایی

روزنامه «lequipe» فرانسه هم عنوان «موفقیت آرام» را برای این بازی برگزید و نوشت: ایران با نتیجه ۴ بر یک فلسطین را شکست داد و پیش از شروع مسابقه هواداران برای ادای احترام به قربانیان فلسطینی یک دقیقه سکوت کردند.

رسانه ایتالیایی «vocegiallorossa» هم به نیمکت نشینی سردار آزمون در نیمه اول و ورودش به زمین در نیمه دوم اشاره کرد نوشت: سردار آزمون در نیمه دوم وارد زمین شد و موفق شد گل چهارم تیم ملی ایران را به ثمر برساند.

«romanews» که رسانه نزدیک به باشگاه رم است نوشت: جام ملت‌های آسیا به بهترین شکل برای آزمون آغاز شد و با پیروزی ۴ بر یک برابر فلسطین همراه شد.

شبکه تلویزیونی «beinsports» هم بر سکوت یک دقیقه‌ای بازیکنان به احترام مردم فلسطین اشاره کرد. مجله فوتبالی «sofoot» هم گفت: ایران برابر فلسطین با ثبات بود. سردار آزمون گلزنی کرد اما طارمی موفق به گلزنی نشد و فصل باشگاهی خود را به تصویر کشید.

اخبار مرتبط
نظر دهید