الهام چرخنده: چرا لقب هنرمند ارزشی به من می‌دهید؟

الهام چرخنده با حضور در برنامه به افق فلسطین از مواجهه تند با هنرمندان و شیوه برخورد با جامعه هنری انتقاد کرد.الهام چرخنده در بخش هایی از صحبت هایش در این برنامه گفت: «ما سازمان ها و نهادهای فرهنگی و هنری داریم با اسامی طولانی که سالانه بودجه‌های میلیاردی دریافت می‌کنند برای تقدیر و تشکر و جذب حداکثری هنرمندان که حضرت آقا فرمایش می‌کنند. چرا با مهربانی با هنرمندان برخورد نمی ‌شود؟ قبل برنامه از من پرسیدند به شما چه عنوانی بدهیم. بنویسیم بازیگر؟ باعث افتخارم هم هست.

فعال فرهنگی؟ من بزرگ ترین افتخارم خادم العباسی استمن که آبرو ندارم خودم را سنجاق کرده ام به اهل بیت و …وقتی حضرت آقا مرا کنار دیگر هنرمندان دعوت کردند و کنار قرآن برای من تقریظ نوشتند و به من هدیه دادند من لر بختیاری با قطره قطره خونم به خاطر محبت پدرانه ایشان پای انقلاب می ایستم. وقتی حضرت آقا می فرمایند اغلب هنرمندان ما خوبند. حجت تمام است. چرا باید به من لقب هنرمند ارزشی بدهند؟

من هیچی نیستم. همین باعث می شود به من بگویند هنرمند حکومتی. حرف های من وایرال خور است. مهم نیست. من نه در فضای مجازی هستم نه فرصتش را دارم. همه این مسائل می‌شود اندوخته من برای حضرت زهرا(س).

تنها جایی که خط کشی و مرزبندی و گروه وجود ندارد در کنار اهل بیت است. هنرمند را دعوت کنید. دلجویی کنید. این کارها را نکردیم.»

اخبار مرتبط
نظر دهید