آن شایعه عجیب درباره نان تایید شد

مریم شکرانی « دبیر گروه اقتصادی روزنامه شرق» در توییتر خود از محدود شدن فروش نان صحبت کرده.شکرانی نوشته: برخلاف ادعای دولت، فروش نان محدود شده است. دیروز نانوایان، مقابل ساختمان اتاق اصناف تجمع کردند. به میان آنها رفتم و با آنها گفتگو کردم.نانوایان توضیح دادند که دولت مشخص کرده است که به ازای هر کیسه آرد یارانه‌ای به سی نفر نان بربری فروخته شود. هر کیسه آرد حدود صد و ده قرص نان می‌دهد و سهم هر مشتری حدود سه و نیم قرص نان می‌شود.

این محدودیت برای سایر انواع نان هم وجود دارد. نانوایان می‌گویند که اگر این سقف رعایت نشود، سهمیه آرد نانوایی‌هایی کم می‌شود و قبض جرایم سنگین چند میلیارد تومانی به دست نانوایان می‌رسد. فاطمه نظری، رییس اتحادیه نانوایان سنتی تهران این مساله را در گفتگو با روزنامه شرق تایید کرده است‌. او می‌گوید دولت در رسانه‌ها این واقعیت را تکذیب می‌کند و مشتریان را به جان نانواها انداخته است و آنها تصور می‌کنند نانوایان دروغ می‌گویند.

 

اخبار مرتبط
نظر 1
  1. ناشناس می گوید

    سلام بله نان رو واسه نانوایی‌ها محدود کردن و درصورت انجام ندادن سهمیه آنها کم می‌شود .کسی که در روستا زندگی میکند یک کارت عابر بیشتر ندارد وبا آن یک کارت نان هم که محدود می‌باشد میدهن قوت مردم روستا نان هست مقصر نانوا نیست

نظر دهید