رونمایی تتو های هولناک مجید واشقانی چشمو میزنه و باید عینک آفتابی گذاشت!

تصویری جدید از مجید واشقانی در فضای مجازی منتشر شده است که با فتوشاپ برای خود تتو گذاشته است.

مجید واشقانی متولد ۶ خرداد ۱۳۵۹ در تهران است. او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی متالوژی است. مجید واشقانی در سریال مسیر انحرافی خوش درخشید و بر سر زبان‌ها افتاد مجید واشقانی یکی از بازیگران و هنرپیشه‌های خوب کشورمان است که در فیلم‌ها و سریال‌های متفاوت و با نقش‌های متنوعی حضور پیدا کرده است.با سریال مسیر انحرافی در سال ۱۳۹۰ چهره اش شناخته شد و بعد در مجموعه مختلف زیر هشت، هوش سیا، ماتادور در نقش های پلیسی به شهرت رسید.

 

کتاب خواندن را خیلی دوست دارم. به خصوص کتاب های تخصصی سینما. از آنجایی که سینما را به شکل آکادمیک نخواندم دوست دارم در این زمینه زیاد مطالعه کنم کتاب هایی با موضوع روانشناسی را هم دوست دارم جالب است که من همیشه دوست داشتم یک روانشناس شوم ولی حالا که بازیگر شدم زمانی را برای مطالعه در این رشته می گذارم.کتاب خواندن را خیلی دوست دارم. به خصوص کتاب های تخصصی سینما. از آنجایی که سینما را به شکل آکادمیک نخواندم دوست دارم در این زمینه زیاد مطالعه کنم کتاب هایی با موضوع روانشناسی را هم دوست دارم جالب است که من همیشه دوست داشتم یک روانشناس شوم ولی حالا که بازیگر شدم زمانی را برای مطالعه در این رشته می گذارم.

 

همه نوع موسیقی گوش می دهم بستگی به حالم دارد ولی همیشه موسیقی گوش می دهم و موسیقی در زندگی روزمره ام نقش مهمی دارد تمام آلبوم هایی را هم که به بازار می آید تهیه می کنم.

اخبار مرتبط
نظر دهید