جریمه متفاوت برای دستگیرشدگان بی‌حجابی در هرمز

دبیر قرارگاه امنیتی حاج احمد متوسلیان هرمز از اجرای طرح سالم سازی سواحل وامنیت محلات هرمز با حضور گشت های رضویون خبر داد.حجت الله سالاری دبیر قرارگاه امنیتی حاج احمد متوسلیان هرمز، امروز با اشاره به طرح سالم سازی سواحل وامنیت محلات هرمز اظهار کرد: در اجرای طرح سالم سازی سواحل و نیز اجرای طرح امنیت محله محور با بهره گیری از توان گشت رضویون متشکل از سپاه، بسیج، پاسگاه انتطامی و پاسگاه دریابانی و با حضور نماینده دستگاه قضایی طی چندین مرحله این طرح اجرایی شد.

وی گفت:در اجرای این طرح در تعطیلات روزهای اخیر و ایام فاطمیه مقدار ۶۰لیتر انواع مشروبات الکلی خارجی و دست ساز و مقدار یک کیلو مواد مخدر اعم از گل و قارچ کشف و ضبط شد.

دبیر قرارگاه امنیتی حاج احمد متوسلیان هرمز بیان کرد: در این طرح بیش از ۹۰ نفر دستگیر و تعداد۲۰ عدد قلیان و ۱۵دستگاه موتور در خصوص بی حجابی توقیف شدند.

سرهنگ سالاری اظهارداشت: به حدود۳۸۰نفر از خانم های بی حجاب تذکرلسانی داده شد و ۴ باب واحد صنفی و یک باب واحد مسکونی پلمپ شد. در این راستا چندین پرونده قضایی تشکیل و برای سیر مراحل قانونی و قضایی به دادسرا ارسال شد.دبیر قرارگاه امنیتی حاج احمد متوسلیان هرمز گفت: دراین خصوص بیش از۳۰ ساعت کلاس آموزشی جهت افراد دستگیر شده در باب بی حجابی، مسائل فرهنگی، مضرات مواد مخدر و مشروبات الکلی برگزار شد.

اخبار مرتبط
نظر 1
  1. ناشناس می گوید

    واقعا برای این سیستم متاسفم

نظر دهید